O nas

Inalca Food & Beverage

Inalca Food & Beverage jest spółką zależną Inalca SpA (Cremonini Group), specjalizującą się w międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji produktów spożywczych typu Made in Italy. Misją IF&B, założoną w 2012 roku jest rozszerzenie działalności na  pozostałych rynkach poprzez nabycie małych i średnich, lokalnych dystrybutorów, którzy są w stanie zagwarantować pokrycie „dystrybucji ostatniej mili”. Na dzień dzisiejszy oferta IF&B obejmuje ponad 12 000 artykułów reprezentujących włoską sztukę kulinarną. Swoje oddziały ma rozmieszczone między innymi w Australii, Hongkongu, Chinach, Tajlandii, Malezji, Polsce, na Wyspach Kanaryjskich i Zielonym Przylądku.

Mille Sapori Plus IF&B – Nasze wartości

Wizja: Celem Mille Sapori jest zapewnienie klientowi najlepszego produktu i najwyższej jakości usług w najbardziej konkurencyjnych cenach dla rynku gastronomicznego.

Misja: Mille Sapori zapewnia przede wszystkim dostęp do bezpiecznej i smacznej żywności. Mocno wierzymy we włoski model żywieniowy, który łączy wysokiej jakości składniki i proste receptury, gwarantując tym samym wyjątkowe doznania kulinarne. Sposób, w jaki działamy w naszym sektorze biznesowym jest zawsze inspirowany ciągłymi poszukiwaniami innowacyjnych i wysokiej klasy produktów, które w pełni spełnią oczekiwania naszego konsumenta.

Mille Sapori Plus Kim jesteśmy

Mille Sapori Plus Sp. z o.o. to firma założona w 2010 roku przez włoskiego przedsiębiorcę Luciano Pavone. Jest jednym z największych włoskich importerów produktów spożywczych w Polsce z siedzibą w Warszawie.

W ciągu zaledwie dziewięciu lat nieprzerwanej działalności firma Mille Sapori zdołała pozyskać jednego z najbardziej prestiżowych partnerów na rynku, wyróżniającego się na tle innych podmiotów niezawodnością, etyką pracy, satysfakcją klientów i odpowiednio skonstruowaną ofertą handlową, w pełni dopasowaną do potrzeb i wymagań klienta.

Głównymi sektorami działalności Mille Sapori są włoskie restauracje, hotele, pizzerie i pozostali klienci, którzy zwracają uwagę zarówno na atrakcyjność cen, jak i autentyczność włoskich produktów.

Bogata oferta produktów Mille Sapori pozwala naszym klientom polegać na stałym i skutecznym partnerze, który jest w stanie zaspokoić wszelkie zapotrzebowania, ale również oferuje skrupulatnie wyselekcjonowane produkty i usługi,  niezbędne w sektorze gastronomicznym.

Dodatkowo, poprzez zależną spółkę Mille Sapori Transport Sp. z o.o. firma świadczy kompleksowe usługi logistyczne i dostawcze  na terenie Polski i poza jej granicami.

Mille Sapori Plus Transport

Mille Sapori Transport Sp. z o.o. (MSP) jest niezależną firmą transportową zarządzaną i kontrolowaną przez Milles Sapori Plus poprzez dokładną koordynację całej floty, wywodzącej się bezpośrednio z centrali w Warszawie.

MSP gwarantuje mocno rozbudowaną sieć transportową w całej Polsce i również poza nią. Każdego dnia biuro spedycji i logistyki ściśle  współpracuje ze sobą, w celu jak najdokładniejszego i najbardziej opłacalnego wyznaczenia tras samochodów ciężarowych do krajów Unii Europejskiej.

Flota transportowa umożliwia firmie dowóz wszystkich rodzajów produktów z zachowaniem wszelkich wymagań, zwłaszcza tych dotyczących temperatur niezbędnych do odpowiedniej konserwacji produktów. Ponadto, dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych, gwarantujemy bezpieczny transport produktów zróżnicowanych pod kątem wymaganych temperatur przechowywania.

Każdy z naszych środków transportu posiada ważne ubezpieczenie, certyfikaty i gwarancje potrzebne do zapewnienia naszym klientom najbardziej wydajnej i bezpiecznej usługi, przy jednoczesnym poszanowaniu prawa danego kraju.

W roku 2018. Mille Sapori znalazło się w prestiżowym gronie firm rekomendowanych przez Eccellenze Italiane

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!

Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem wiarygodności biznesowej za rok 2013, 2014, 2015!

Przyznano nam prestiżową nagrodę “Gazele Biznesu” za rok 2014 jako jednej z najprężniej rozwijających się i najbardziej obiecujących firm w Polsce.

Uwaga!

Mille Sapori Plus IF&B zmienił godzinę otwarcia.
Sprawdź zaktualizowany harmonogram w dziale kontakt