O nas

Jesteśmy jednym z największych importerów włoskich produktów spożywczych w Polsce, należącym do Grupy Cremonini. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów do kuchni domowej, pizzerii, hoteli, barów oraz restauracji, zapewniając naszym klientom profesjonalną obsługę na terenie całego kraju. W naszej bogatej ofercie znajdują się min: wędliny, sery , makarony, oliwy i octy balsamiczne, konserwy rybne, przetwory w puszce, kawy, mąki, ciasta, mrożone makarony nadziewane oraz ryby i owoce morza. Jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nasze portfolio jest wciąż rozwijane. Od 2017 roku  rozszerzyliśmy naszą działalność, oferując również usługi logistyczne na terenie Unii Europejskiej.

W lipcu 2018 roku staliśmy się częścią spółki Inalca Food & Beverage, która należy do Grupy Cremonini specjalizującej się w międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji tradycyjnych produktów spożywczych pochodzenia włoskiego. Operacje biznesowe Grupy skupiają się na trzech obszarach: produkcji, dystrybucji i cateringu. Jest to  jedna z największych prywatnych grup operujących w sektorze żywnościowym w Europie. Została założona w 1963 w Castelvetro di Modena przez Luigi Cremonini. Na wymagającym włoskim rynku  Firma jest liderem produkcji i przetwarzania wołowiny (Inalca, Montana, Manzotin, Ibis) oraz dystrybucji produktów do gastronomii (MARR). Jest również jednym z największych operatorów gastronomicznych w Europie (Chef Express).

W roku  2018. Mille Sapori znalezło się w prestiżowym gronie firm rekomendowanych przez Eccellenze Italiane

W roku 2018. Mille Sapori znalazło się w prestiżowym gronie firm rekomendowanych przez Eccellenze Italiane

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!

Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem wiarygodności biznesowej za rok 2013, 2014, 2015!

Przyznano nam prestiżową nagrodę “Gazele Biznesu” za rok 2014 jako jednej z najprężniej rozwijających się i najbardziej obiecujących firm w Polsce.

Współpracujemy z

Italian Pizza School – Włoska Szkoła Pizzy

Kursy wypieku oryginalnej włoskiej pizzy & napolitańskiej
Nasi instruktorzy posiadają włoskie certyfikaty “il pizzaiolo”
Szkolenia podstawowe – zaawansowane oraz indywidualne
Organizujemy też kursy wyjazdowe u klienta w lokalu
Ukończony kurs potwierdzony certyfikatem

Dodatkowe informacje oraz zapisy na kursy :
tel.604 283 272, e-mail: pizza-school@libero.it
Kalendarz i cennik kursów na stronie www.pizza-school.pl

Zaufali nam

Uwaga!

Mille Sapori Plus IF&B zmienił godzinę otwarcia.
Sprawdź zaktualizowany harmonogram w dziale kontakt