Aranciata amara San Pellegrino

Oranżada Sanpellegrino jest produkowana wyłącznie z prawdziwych pomarańczy włoskich i to sprawiło, że produkt ten jest zawsze synonimem jakości. Sanpellegrino gwarantuje jakość tego wyjątkowego produktu, przechodzi ponad 150 kontroli dziennie, zanim dojdzie do ostatecznego przygotowania i butelkowania soku. Ma ona trzy różne smaki, napój Classic Orange , pomarańczowy napój gorzki , słodki napój pomarańczowy – powstały po to, aby zaspokoić wszelkie pragnienia, natomiast wszystkie posiadają jedną charakterystyczną cechę: obecność pomarańczowego miąższu dell’inconfondibile – jest dowodem autentyczności produktu.
Aranciata classic Sanpellegrino, pomarańczowy napój par excellence, został stworzony dla tych, którzy chcą cieszyć się smakiem klasycznych sycylijskich pomarańczy z dużą ilością miąższu. Gorzka pomarańcza to napój dla osób poszukujących smaku z dodatkiem cennego ekstraktu z kory Cinchona. Aranciata słodka jest idealna dla tych, którzy lubią pić i cieszyć się przyjemnym zapachem pomarańczy z Sycylii. Oranżada Sanpellegrino są idealne na każdą okazję: orzeźwiający w upalne letnie dni, musujące
na święta i popołudnia z przyjaciółmi lub nawet smaczny lunch. Pomarańczowy Sanpellegrino wykonane z pomarańczy z gajów cytrusowych zawierających 15,6% soku pomarańczowego (30% więcej niż ustawowe stężeniu minimum 12%)
i bez dodatku konserwantów .

Dostępne opakowania: 0,33l x24szt

Uwaga!

Mille Sapori Plus IF&B zmienił godzinę otwarcia.
Sprawdź zaktualizowany harmonogram w dziale kontakt