O nas

Jesteśmy jednym z największych importerów włoskich produktów spożywczych w Polsce, należącym do Grupy Cremonini. Oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości produktów do kuchni domowej, pizzerii, hoteli, barów oraz restauracji, zapewniając naszym klientom profesjonalną obsługę na terenie całego kraju. W naszej bogatej ofercie znajdują się min: wędliny, sery , makarony, oliwy i octy balsamiczne, konserwy rybne, przetwory w puszce, kawy, mąki, ciasta, mrożone makarony nadziewane oraz ryby i owoce morza. Jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nasze portfolio jest wciąż rozwijane. Od 2017 roku  rozszerzyliśmy naszą działalność, oferując również usługi logistyczne na terenie Unii Europejskiej.
W lipcu 2018 roku staliśmy się częścią spółki Inalca Food & Beverage, która należy do Grupy Cremonini specjalizującej się w międzynarodowej sprzedaży i dystrybucji tradycyjnych produktów spożywczych pochodzenia włoskiego. Operacje biznesowe Grupy skupiają się na trzech obszarach: produkcji, dystrybucji i cateringu. Jest to  jedna z największych prywatnych grup operujących w sektorze żywnościowym w Europie. Została założona w 1963 w Castelvetro di Modena przez Luigi Cremonini. Na wymagającym włoskim rynku  Firma jest liderem produkcji i przetwarzania wołowiny (Inalca, Montana, Manzotin, Ibis) oraz dystrybucji produktów do gastronomii (MARR). Jest również jednym z największych operatorów gastronomicznych w Europie (Chef Express).
W roku  2018. Mille Sapori znalezło się w prestiżowym gronie firm rekomendowanych przez Eccellenze Italiane
 

W roku  2018. Mille Sapori znalezło się w prestiżowym gronie firm rekomendowanych przez Eccellenze Italiane
MOŻESZ NAM ZAUFAĆ! 

 

Zostaliśmy uhonorowani certyfikatem wiarygodności biznesowej zarok 2013, 2014, 2015!

  

Przyznano nam prestiżową nagrodę "Gazele Biznesu" za rok 2014 jako jednej z najprężniej rozwijających się i najbardziej obiecujących firm w Polsce.

 


  

Współpracujemy z: 

 Pizza


Italian Pizza School - Włoska Szkoła Pizzy
Kursy wypieku oryginalnej włoskiej pizzy & napolitańskiej
Nasi instruktorzy posiadają włoskie certyfikaty "il pizzaiolo"
Szkolenia podstawowe - zaawansowane oraz indywidualne
Organizujemy też kursy wyjazdowe u klienta w lokalu
Ukończony kurs potwierdzony certyfikatem
Dodatkowe informacje oraz zapisy na kursy :
tel.604 283 272, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kalendarz i cennik kursów na stronie www.pizza-school.pl


 

Zaufali nam między innymi: